جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1385/09/03 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران - يكشنبه نسخه شماره 2660

 كوتاه و خواندني از سوت پايان و دقيقه 90 


 قرباني و نوازي از ليست استقلال خارج شدند

تيم فوتبال استقلال امروز در غياب بازيکناني چون محمد نوازي و پيروز قرباني به مصاف تيم مقاومت بسيج فارس خواهد رفت.
گفتني است که استقلالي ها پيش از سفر به شيراز يک جلسه تمرين سبک را در زمين شماره 2 آزادي تهران برگزار کردند که شامل دويدن دور زمين، انجام حرکات کششي ، سانتراز جناحين و شوت به سمت دروازه ها بود.
در اين تمرين بازيکناني چون وحيد طالب لو، محمد نوازي، جائلسون داسيلوا و باقر احمدي غايب بودند. از اين جمع تنها وحيد طالب لو در بازي با مقاومت بسيج فارس تيمش را همراهي مي کند و چهار بازيکن ديگر از فهرست تيم براي حضور در اين بازي خارج شدند.
 
لوگزامبورگو:
به فوتبال اروپا برمي گردم

واندرلي لوگزامبورگو سرمربي سابق تيم هاي ملي برزيل و رئال مادريد با پيشنهاد مربيگري تيم المپياکوس روبرو شده است.
به گزارش سايت اخبار فوتبال جهان، اين مربي احتمال دارد بعد از مدتي کار در کشورش، بار ديگر به قاره اروپا بازگردد.
وي با پيشنهاد مربيگري تيم المپياکوس يونان روبرو شده است.
باشگاه يوناني خواهان به خدمت گيري اين مربي است چراکه براي رفع بحرانش، به مربي مجربي مانند لوگزامبورگو نياز دارد; اما به دليل داشتن قرارداد با تيم برزيلي، از تابستان سال آينده مي تواند در خدمت اين تيم قرار گيرد.
وي در اين خصوص گفت: تمايل دارم به اروپا برگردم. براي اين بايد پايان فصل صبر کنم. در شرايط حاضر مدير برنامه هايم سرگرم مذاکره با باشگاه يوناني است. فکر مي کنم توافق ضمني به دست آمده باشد; اما هنوز با اين باشگاه قراردادي امضا نشده است.
تيم المپياکوس اکنون از سوي تروند سوليد، مربي نروژي هدايت مي شود.
 
نصرت ا... جعفريان دبير فدراسيون بسکتبال : 
اونيکا مي رود

نصرت ا... جعفريان دبير فدراسيون بسکتبال در خصوص چگونگي همکاري با اونيکا سرمربي تيم ملي بسکتبال گفت : با خاتمه مدت قرارداد اونيکا سرمربي تيم ملي بسکتبال ايران مربي جديدي را به خدمت خواهيم گرفت.
وي افزود : قرارداد سرمربي نيجريه اي تيم ملي بسکتبال ايران با پايان گرفتن رقابت هاي بسکتبال بازي هاي آسيايي دوحه قطر ، خاتمه يافته است و او به کشورش باز خواهدگشت .
وي ادامه داد : فدراسيون بسکتبال در تلاش است که با يک مربي ديگر که از دانش روز اين رشته برخوردار باشد ، وارد مذاکره شود تا تيمي قدرتمند را براي شرکت در رقابت هاي بسکتبال جام ملت هاي آسيا که مرداد ماه سال آينده در ژاپن برگزار مي شود، آماده نمايد.

تيم ملي فوتسال در تنه ريف و زامارو

تيم ملي فوتسال کشورمان طي دو ديدار تدارکاتي در شهرهاي تنه ريف و زامارو به مصاف تيم اسپانيا خواهد رفت.
گفتني است که تيم ملي فوتسال کشورمان براي برگزاري دو بازي تدارکاتي مقابل تيم ملي فوتسال اسپانيا بامداد روز دوشنبه تهران را به مقصد استانبول ترکيه ترک کرده و پس از اقامتي کوتاه در اين شهر عازم مادريد اسپانيا مي شود. ملي پوشان فوتسال کشورمان پس از ورود به کشور اسپانيا در شهر زامارو مستقر شده و در همين شهر نخستين بازي تدارکاتي خود را روز چهارشنبه برابر تيم ملي فوتسال اسپانيا برگزارخواهند کرد.
تيم هاي ملي فوتسال ايران و اسپانيا روز پنجشنبه در شهر تنه ريف دومين بازي تدارکاتي خود را انجام خواهند داد.
تيم ملي فوتسال کشورمان پس از برگزاري اين دو بازي تدارکاتي روز جمعه به تهران باز مي گردد. برنامه بازي هاي تيم ملي فوتسال ايران در اسپانيا به شرح زير است:
چهارشنبه 6 - دي :
اسپانيا ........................................................... ايران (شهر زامارو)
پنجشنبه 7 - دي :
اسپانيا ......................................................... ايران (شهر تنه ريف)
 
بکهام و زمزمه هاي جدايي از رئال

ديويد بکهام، هافبک انگليسي تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا يک گام ديگر به خروج از اين تيم نزديک شد.
روزنامه سان انگليس در گزارشي از استخدام فرناندو گاگو  هافبک آرژانتيني، از اين انتقال به عنوان تسريع سازي خروج بکهام از رئال ياد کرد.
بعد از اينکه رئال بابت اين پديده 20 ساله 13 ميليون پوند پرداخت کرد، فضاي رقابت براي بکهام سخت تر از هر زمان ديگري شد.
اين انتقال در حالي صورت گرفته که قرارداد کنوني بکهام با رئالي ها تا پايان فصل جاري است و اين بازيکن از مدت ها قبل براي ترک رئال از خود علاقه نشان مي دهد.
قرارداد گاگو با رئالي ها تا سال 2013 است و به اعتقاد کالدرون رييس رئال، اين بازيکن يکي از بهترين هافبک هاي است که در دنياي فوتبال پيدا مي شود.

آدريانو گالياني نايب رييس باشگاه ميلان :
کاکا در ميلان مي ماند

باشگاه ميلان ايتاليا خواهان انتقال کاکا، هافبک برزيلي به تيم فوتبال رئال مادريد يا تيم ديگري نيست.
به گزارش لا استامپا ايتاليا، آدريانو گالياني نايب رييس باشگاه ميلان در گفت و گويي اظهار داشت که اين باشگاه شرايط انتقال اين بازيکن را به تيم ديگري ممکن نمي سازد.
وي گفت : برخلاف تصوراتي که وجود دارد  و گفته مي شود ميلان کاکا را به رئال مادريد خواهد فروخت، اين خبر صحت ندارد.
وي ادامه داد : کاکا با ميلان قرارداد دارد. تيم مايل به از دست دادن وي نيست و مي خواهيم تيم خود را برپايه حضور اين بازيکن بنا سازيم. قصد انتقال او را نداريم.
وي تصريح کرد: در ميلان حرف من و برلوسکوني، رييس باشگاه قطعي است. وقتي مي گويم ما را ترک نمي کند، مي توانيد روي حرفم حساب کنيد.

داور ديدار پاياني جام جهاني:
زيدان به من گفت که از اخراجش راضي است!

زين الدين زيدان بازيکن پيشين فرانسه از اخراجش در ديدار پاياني جام جهاني 2006 برابر ايتاليا راضي بود.
گفتني است که زيدان در وقت هاي اضافي ديدار برابر ايتاليا به سبب ضربه سري که به سينه مارکو ماتراتزي کوبيد، از بازي اخراج شد.
اوراسيو اليسوندو، داور آن بازي به روزنامه padlo san De Folha گفت: پس از اخراج، زيدان به من گفت اين تصميم درست بود; اما، اين ماتراتزي بود که به او حمله کرد و سزاوار آن ضربه سر من بود.
فيفا هر دو بازيکن را پس از ديدار پاياني جام جهاني جريمه کرد.

 


پژمان نوري هافبک تيم پرسپوليس :
اگر به شهر صنعتي کاوه ببازيم ، فاجعه است

تيم فوتبال پرسپوليس فردا در مرحله يک شانزدهم نهايي رقابت هاي جام حذفي باشگاه هاي کشور در ورزشگاه آزادي ميزبان تيم شهر صنعتي کاوه خواهد بود .
در اين ارتباط پژمان نوري هافبک تيم فوتبال پرسپوليس گفت: تحت هر شرايطي بايد حريف خود در جام حذفي را مغلوب کنيم چراکه حذف در اين مرحله فاجعه است. وي افزود: مشکلات زيادي داريم; اما قرار نيست برابر کاوه نتيجه نگيريم. براي تيمي که فصل گذشته به بازي نهايي راه يافته، حذف در اين مرحله يک فاجعه است; البته ديداري بسيار سخت در پيش داريم. وي ادامه داد: تيم هايي مانند کاوه در بازي هاي حذفي مقابل پرسپوليس و استقلال براي عرض اندام هرکاري مي کنند و با تمام توان به ميدان مي آيند. بازي برابر اين تيم ها بسيار دشوار است; اما آنها را مغلوب مي کنيم. بازيکن پرسپوليس در مورد غيبت بسياري از نفرات تيم به دليل مصدوميت اظهار داشت: در ابتداي فصل تمرينات بدنسازي مناسبي را پشت سر نگذاشتيم. فکر مي کنم به همين دليل بازيکنان به طور مداوم با مصدوميت مواجه مي شوند. نوري تصريح کرد: اين مصدوميت ها و غيبت ها به سود ما نيست و در بازي هاي اخير بارها با مشکل مواجه شده ايم. اميدوارم در بازي هاي آينده از حضور تمامي نفرات بهره مند شويم. وي در پايان در مورد احتمال روبرو شدن با استقلال در مرحله يک هشتم نهايي جام حذفي تاکيد کرد: هدف ما کسب قهرماني است و مواجهه با تيم هاي مختلف فرقي ندارد. براي قهرماني بايد تمامي حريفان را شکست دهيم.

جواد زرينچه مدافع سابق تيم استقلال :
استقلال به عنايتي نياز دارد

جواد زرينچه مدافع اسبق تيم فوتبال استقلال تهران در خصوص عدم گلزني مهاجمان تيم استقلال گفت: مشکل اين تيم از ديدگاه من، نبود گلزني مثل عنايتي است.
وي افزود : به نظرم ديگر حريف آسان در آسيا نيست و همه تيم ها حرف هايي براي گفتن خواهند داشت. هر تيمي مي خواهد در اين رقابت ها به موفقيت برسد، بايد تلاش خود را افزون کند. نمي شود گفت استقلال در گروه سختي قرار دارد چون گروه آساني وجود ندارد.
وي ادامه داد : استقلال در ليگ برتر نتايج خوبي گرفته; اما بازي هاي خوبي انجام نداده است. اکنون کادر فني بايد با يک برنامه ريزي اصول اين مشکل را حل کند.

شايد فردا واعظي دروازه بان پرسپوليس باشد

تيم فوتبال پرسپوليس فردا در شرايطي ميزبان تيم فوتبال شهر صنعتي کاوه خواهد بود که ممکن است مهدي واعظي دروازه بان دوم اين تيم براي اولين بار درون دروازه قرار گيرد.
گفتني است واعظي که در ابتداي فصل جاري به عضويت پرسپوليس درآمد، تا بحال فرصت حضور قرار گرفتن در دروازه را به دست نياورده است. اعضاي کادر فني قصد دارند در بازي جام حذفي برابر کاوه به نفرات ذخيره فرصت دهند. از سوي ديگر، مسوولان باشگاه نيز به دنيزلي پيشنهاد داده اند در اين بازي از واعظي درون دروازه استفاده کند.
 
مقاومت بسيج فارس با پيراهن دوم بازي مي کند

تيم فوتبال مقاومت بسيج فارس به احترام هواداران استقلال، پيراهن دوم خود را مي پوشد.
مسوولان باشگاه مقاومت اعلام کردند به احترام هوادران استقلال در استان فارس، اين تيم با پيراهن دوم خود به ميدان مي آيد تا ميهمان بتواند با پيراهن آبي بازي کند.
اصغر اکبري، سرمربي اين تيم گفت: پيراهن اصلي تيم ما فيروزه اي است. اگر بخواهيم اين پيراهن را بپوشيم، استقلالي ها بايد با پيراهن سفيد بازي کنند.
 
برنامه جام حذفي فوتبال در مرحله يک شانزدهم نهايي
امروز ; استقلال - فردا ; پرسپوليس

امروز و در ادامه ديدارهاي فوتبال مرحله يک شانزدهم نهايي، هفت ديدار برگزار مي شود.
از مهم ترين بازي هاي امروز مي توان به ديدارهاي استقلال برابر مقاومت بسيج فارس و شموشک مقابل پاس اشاره کرد.
برنامه اين بازي ها به شرح زير است:
مقاومت بسيج فارس ................................................ استقلال تهران
سپاهان .......................................................... مازيران مازندران
ابومسلم ............................................................... نفت آبادان
استقلال اهواز ......................................................... صنايع اراک
شموشک ................................................................... پاس
داماش .................................................................. ذوب آهن
سايپا ............................................................. ذوب آهن اردبيل
از همين مرحله، فردا هم دو ديدار برگزار مي  شود که به شرح زير است:
پرسپوليس ....................................................... شهر صنعتي کاوه
فجر سپاسي ............................................................ تربيت يزد
 
 الکس فرگوسن سرمربي تيم فوتبال منچستريونايتد :
ساها به خوبي جاي فان نيستلروي را پر کرده است
 
الکس فرگوسن سرمربي تيم فوتبال منچستريونايتد انگليس معتقد است: لوييس ساها موفق شده است به خوبي جاي خالي رود فان نيستلروي را در خط حمله اين تيم پر کند.
به گزارش خبرگزاري فرانسه از منچستر، پس از آنکه نيستلروي غير منتظره تيم منچستريونايتد را ترک کرد و به رئال مادريد پيوست ، ساها  28  ساله به عنوان زوج وين روني در خط حمله منچستريونايتد قرار گرفت. تصميم الکس فرگوسن براي فروختن فان نيستلروي هلندي پس از   201 بازي و زدن   150 گل براي منچستريونايتد، به ويژه به دليل مصدوميت هاي پي در پي ساها در دو سال حضور خود در اين تيم، ريسک بزرگي بود.

  آمادگي تيم کشتي امريکا براي حضور در جام تختي

کشتي گيران امريکايي در جام جهان پهلوان تختي يادواره خليج هميشه فارس شرکت مي کنند.
گفتني است که فدراسيون کشتي امريکا طي نامه اي به صورت رسمي آمادگي خود را براي حضور در جام جهان پهلوان تختي يادواره خليج هميشه فارس اعلام کرد.
گفتني است، کاروان 20 نفره کشتي امريکا با 14 کشتي گير، 6 مربي، همراه و سرپرست  در اين مسابقات حضور خواهد داشت.


كوتاه و خواندني

هفته دوم فوتبال نونهالان و دو پيروزي تيم سازمان رفاهي تفريحي شهرداري کاشان

کاشان - خبرنگار آفرينش
به گزارش روابط عمومي سازمان رفاهي تفريحي شهرداري کاشان ، تيم فوتبال نونهالان اين سازمان در هفته دوم مسابقات تيم هاي منتخب شهرستان هاي استان اصفهان دو پيروزي کسب کرد . در اين مسابقات که در شاهين شهر و اصفهان برگزار گرديد تيم نوجوانان سازمان  رفاهي تفريحي شهرداري کاشان در مصاف با تيم فريدن با نتيجه 3 بر يک به پيروزي رسيد و به مقام سوم مسابقات قهرماني شهرستان ها دست يافت . همچنين تيم نونهالان سازمان نيز در هفته دوم مسابقات سوپرليگ استان در مصاف با تيم نجف آباد با نتيجه دو بر يک به پيروزي رسيد تا همچنان به صعود در مرحله دوم اميدوار باشد .
 
علي آباد کتول قهرمان رقابت هاي کونگ فو

گرگان - خبرنگار آفرينش
تيم علي آباد کتول قهرماني رقابت هاي کونگ فو استان گلستان را به خود اختصاص داد . اين دوره از رقابت ها با حضور 47 آزادکار در 12 وزن در سالن بوکس مجموعه ورزشي آزادي گرگان برگزار شد تيم هيات کونگ فو علي آباد به اين نتيجه دست يافت .
همچنين تيم هاي سبک کونگ فايتينگ گلستان و هيات کونگ فو گنبد کاووس به ترتيب در مکان هاي دوم و سوم جدول رده بندي تيمي اين رقابت ها قرار گرفتند.به گفته سرهنگ پاسدار رضايي رييس هيات کونگ فو گلستان نفرات اول اوزان 12 گانه اين رقابت ها در اردوي تيم منتخب استان به منظور شرکت در رقابت هاي قهرماني کشور حضور خواهند داشت .
 
برگزاري مسابقات آمادگي جسماني در آموزشکده سما» واحد رودهن

رودهن - خبرنگار آفرينش
عاشقي رييس آموزشکده سما ، در گفت وگو با خبرنگار آفرينش عنوان کرد : يک دوره مسابقات آمادگي جسماني به منظور ترويج ورزش همگاني و رشد قواي جسماني دانشجويان در آموزشکده سما» با شرکت بيش از 110 نفر از دانشجويان در سالن امام علي (ع) شهر رودهن برگزار شد . وي در ادامه گفت : 18 نفر از شرکت کنندگان در اين مسابقات به مرحله دوم و نهايي راه يافتند ، که نفرات اول تا سوم دور نهايي اين مسابقات به شرح زير است :
مقام اول وحيد شهرياري ، مقام دوم آرش شيروار ، مقام سوم سامان شاه وردي .
در پايان مهندس ذوالقرنين معاون امور مدارس سما» رودهن اعلام نمود : در آينده نزديک جشنواره ورزشي بين دانشجو يان آموزشکده سما» برگزار خواهيم کرد .

مسابقات دوچرخه سواري بانوان در کاشان

کاشان - خبرنگار آفرينش
به گزارش روابط عمومي سازمان رفاهي تفريحي شهرداري کاشان ، سومين دوره مسابقات دوچرخه سواري بانوان به همت امور ورزش اين سازمان در پيست بزرگ دوچرخه سواري مجموعه ورزشي جوان سازمان برگزار شد .
در اين مسابقات که بصورت تايم تريل انفرادي ميان بانوان برگزار مي شد خانم ها پريسا قرائتي ، ليلا قربانعلي زاده و لعيا قرباني به ترتيب رتبه هاي اول تا سوم را کسب کردند.حسين ديگبري مدير عامل اين سازمان مجموعه ورزشي جوان را يکي از پتانسيل هاي خوب شهرستان کاشان دانسته و افزود : اين مرکز داراي پيست دوچرخه سواري با امکانات لازم اين ورزش ، پيست موتورسواري ، زمين واليبال ساحلي ، زمين چمن فوتبال مي باشد که شهروندان عزيز مي توانند ضمن اطلاع از برنامه هاي ورزشي سازمان از اين مرکز استفاده نمايند .

رقابت هاي ليگ برتر تکواندو باشگاه هاي کشور
گام بلند دانشگاه آزاد اسلامي براي ايستادن
بر سکوي قهرماني

هفته چهارم رقابت هاي ليگ برتر تکواندو باشگاه هاي ايران برگزار شد و طي آن شکست مدافع عنوان قهرماني، قهرمان سال 2003 جهان و نايب قهرمان بازي هاي آسيايي 2006 قطر از مهمترين حوادث اين هفته بود.
گفتني است که در اين هفته شاهد انجام 3 بازي از هفته چهارم اين رقابت ها بوديم که در مهمترين بازي پاس و دانشگاه آزاد اسلامي مقابل هم صف آرايي کردند.
در اين بازي پاس با وجود آسيب ديدگي برخي نفرات شاخص خود با بهترين ترکيب به ميدان آمد و در مقابل تيم دانشگاه آزاد اسلامي که مشکلات کمتري داشت بهترين نفرات را در ترکيب  قرار داد و در پايان نيز پيروز شد و گام بلندي را براي کسب عنوان قهرماني برداشت.
سايپا و مناطق نفت خيز جنوب هم يک بازي خوب را به نمايش گذاشتند که در پايان تساوي 4 بر 4 و تقسيم امتيازات حاصل اين تلاش بود.درآخرين بازي مهم مس کرمان 6 بر 2 فجرسپاه را شکست داد. در اين بازي هم ساعي و خداداد براي مس به ميدان رفته و پيروز ميدان را ترک کردند.
درجدول رده بندي دانشگاه آزاد اسلامي با 9 امتياز صدرنشين است. پاس با 6 امتياز و مناطق نفت خيز با 5 امتياز مکان هاي دوم وسوم را دراختيار دارند.

محمود مشحون رييس فدراسيون بسکتبال :
ديگر اونيکا را نمي خواهيم

محمود مشحون رييس فدراسيون بسکتبال درخصوص چگونگي ادامه همکاري با فردريک اونيکا سرمربي تيم ملي بسکتبال گفت : قرارداد با فردريک اونيکا تمديد نخواهد شد و اين مربي ظرف چند روز آينده به کشورش بازخواهد گشت.
وي افزود: در جلسه اي که با علي کفاشيان، دبير کل کميته ملي المپيک داشتيم، مقرر شد تا براي تيم ملي بسکتبال بزرگسالان با مربي بزرگ تري وارد مذاکره شويم. اونيکا مربي خوبي است اما، در جمع بندي اين جلسه به اين نتيجه رسيديم که تيم ملي به مربي بهتري نياز دارد.
وي ادامه داد : قرارداد اونيکا با فدراسيون بسکتبال تا چند روز آينده به اتمام خواهد رسيد و ما ديگر قرارداد او را تمديد نمي کنيم.


 مسابقات واليبال نشسته قهرماني باشگاه هاي برتر ايران
مدعيان پيروز شدند

غلامعلي محمودزاده مسوول روابط عمومي فدراسيون ورزش هاي جانبازان و معلولين اعلام کرد ; هفته چهارم مسابقات واليبال نشسته قهرماني باشگاه هاي برتر ايران با برگزاري سه ديدار در شهرهاي مختلف برگزار شد و در آن تيم هاي ذوب آهن اصفهان ، بهزيستي گنبد و دانشگاه آزاد اسلامي تهران بر حريفانشان پيروز شدند.
در اين رقابت ها تيم ذوب آهن اصفهان مقابل تيم آب و فاضلاب ساري به برتري دست يافت تا همچنان در کورس قهرماني باقي بماند.
در ديگر ديدار اين هفته تيم بهزيستي گنبد در زمين خود به مصاف تيم هيات گيلان رفت و در سه گيم متواليبه برتري رسيد.
در آخرين ديدار اين هفته تيم دانشگاه آزاد اسلامي در زمين تيم شوراي شهر گرگان با نتيجه   3 بر صفر ميزبان خود را شکست داد.
جدول رده بندي
گفتني است که در حال حاضر تيم دانشگاه آزاد اسلامي با 8 امتياز  اول است .
دو تيم ذوب آهن و بهزيستي گنبد با 7 امتياز در مکان هاي دوم و سوم قرار دارند .  تيم هاي آب و فاضلاب مازندران  و شوراي شهر گرگان نيز با 5 امتياز در مکان هاي چهارم و پنجم ايستاده اند و تيم هيات گيلان با 4 امتياز  ششم است.
 
خوزستان ، قهرمان مسابقات تيراندازي جانبازان ايران شد

غلامعلي محمودزاده مسوول روابط عمومي فدراسيون ورزش هاي جانبازان و معلولين اعلام کرد ; تيم خوزستان با کسب   64 امتياز، قهرمان مرحله دوم مسابقات تيراندازي جانبازان و معلولان ايران شد.
در اين مسابقات که در منطقه طرقبه مشهد برگزار شد، تيم هاي گيلان و مازندران به ترتيب با کسب   63 و   41 امتياز دوم و سوم شدند.
گفتني است که در اين مسابقات12 تيم باشگاهي از 11 استان کشور در قالب هفت ماده ورزشي، با يکديگر رقابت نمودند.
شايان ذکر است که مسابقات فوق در دو رده آقايان و بانوان و نيز در دو کلاس تفنگ و تپانچه بادي برگزار شد.
دور نخست اين مسابقات در تاريخ   31 خرداد سال جاري و در شهر تهران، برگزار شد و قرار است دور سوم نيز در تاريخ   13 بهمن ماه در شهر اهواز برگزار شود.
 
تيم پينگ پنگ گيلان مغلوب تايدواتر بندرعباس شد

در هفته دوم از دور برگشت رقابت هاي پينگ پنگ قهرماني ليگ برتر باشگاه هاي ايران ، تيم پينگ پنگ هيات گيلان مغلوب تايدواتر بندرعباس شد.
گفتني است که در اين ديدار تيم تايدواتر بندرعباس با نتيجه پنج بر دو حريف خود را شکست داد.
اين مسابقه در سالن اختصاصي پينگ پنگ مجموعه ورزشي يادگار امام شهرستان رشت برگزار شد.
تيم هيات گيلان تاکنون در اين رقابت ها، چهار امتياز کسب کرده و در مکان ششم جدول قرار دارد.
 
تيم پينگ پنگ سامان گستر دليجان مقابل
 نفت تهران تن به شکست داد

تيم پينگ پنگ سامان گستر دليجان با نتيجه پنج بر صفر مقابل تيم نفت تهران تن به شکست داد.
اين دوتيم درچارچوب دور رفت هفته ششم مسابقات ليگ دسته اول باشگاه هاي کشور در سالن پينگ پنگ مجموعه ورزشي شهداي پنجم مرداد اراک به مصاف يکديگر رفتند.
تيم نفت تهران صدرنشين گروه يک اين رقابت ها است که توانست بااين پيروزي فاصله خود را با حريفان زيادتر کند.
هم اکنون تيم سامان گستر دليجان از شش بازي، پنج باخت و يک استراخت را در دور رفت در پرونده خود در اين دوره از رقابت ها ثبت کرده است.
تيم پينگ پنگ سامان گستر دليجان با تيم هاي نفت تهران، نفت و گاز گچساران، تربيت بدني قزوين، منطقه آزاد کيش و آبفاي تهران هم گروه است.
دور برگشت اين مسابقات از   15 دي ماه جاري آغاز مي شود.
 
هفته نهم رقابت هاي سوپرليگ پينگ پنگ
تراکتورسازي تبريز مناطق نفت خيز را مغلوب کرد

از هفته نهم رقابت هاي سوپر ليگ پينک پنگ باشگاه هاي ايران يک ديدار در تبريز برگزار شد و تيم تراکتورسازي حريف خود مناطق نفت خيز را مغلوب کرد.
گفتني است که اين پيکار در محل سالن باشگاه تراکتورسازي به انجام رسيد و در جريان آن تيم تراکتورسازي با نتيجه 5 بر صفر مقابل تيم مناطق نفت خيز جنوب خوزستان صاحب برتري شد.
قضاوت اين مسابقه را قاسم عليزاده به عنوان سر داور و بهروز شهرياري، سيدجواد سيد عليزاده و اسماعيل حاتم زاده به عنوان داور بر عهده داشتند. تيم تراکتورسازي با اين پيروزي مجموع امتيازاتش را به عدد   12 رساند.
 
مهدي بي باک ملي پوش تيم تکواندو دانشگاه آزاد اسلامي :
بايد 20 روز استراحت مي کردم

مهدي بي باک ملي پوش تيم تکواندو دانشگاه آزاد اسلامي در خصوص چگونگي حضورش در رقابت هاي هفته چهارم ليگ برتر گفت : به رغم خستگي، در پيکارهاي تکواندو باشگاه هاي برتر ايران به همراه تيم دانشگاه آزاد شرکت کردم .
وي در خصوص ديدارش با رجلي افزود : در راند اول با توجه به شرايط فيزيکي ، روحيه لازم را براي جنگندگي نداشتم و همين امر موجب شد تا اين راند را به حريف واگذار کنم اما در راند دوم امتياز گرفتم و با اعتماد به نفس و تجربه توانستم در راند سوم امتيازات خوبي بگيرم و در راند طلايي هم داوران با توجه به حملات انجام شده نتيجه بازي را به سود من اعلام کردند. بي باک ادامه داد :  ملي پوشان تکواندو ايران حداقل   20 روز پس از بازگشت از بازي هاي دوحه بايد به استراحت مي پرداختند . همواره پس از حضور در مسابقات معتبر و سطح بالا بدن افت محسوسي دارد اما با اين وجود به علت حساسيت ليگ ، ملي پوشان حضور داشتند و بازي هاي خوبي هم انجام شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي
سياسي و سياسي خارجي
هنري
استانها و شهرستانها
پزشکي و علمي
دانشگاه و خبر
دانشگاه
اقتصادي
گزارش تصويري روز
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته