جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1385/09/03 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران - يكشنبه نسخه شماره 2660

 در بيست و سومين جلسه استاني هيئت دولت به تصويب رسيد;
 تخصيص بودجه براي احداث پارک علم و فناوري کرمانشاه  

 مهر: هيئت وزيران در پايان بيست و سومين سفر استاني رئيس جمهور به کرمانشاه بيش از 100 مصوبه براي تسريع در عمران و آباداني اين استان و خدمتگزاري بهتر به مردم و رفع مشکلات به تصويب رساند که بخشي از آن مربوط به توسعه آموزش عالي بود.
از مهمترين مصوبات اين جلسه هيئت دولت در بخش آموزش عالي مي توان به تکميل پروژه هاي نيمه تمام با اولويت پروژه خوابگاه دانشگاه کرمانشاه با تامين اعتبار و تسهيلات مورد نياز در سال 1386 ازسوي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري اشاره کرد.
ايجاد دانشگاه هاي پيام نور در شهرستانهاي ثلاث، باباجاني، قصرشيرين، روانسر، کنگاور، صحنه و دالاهو و تکميل و تجهيز پروژه هاي نيمه تمام دانشگاه هاي پيام نور استان کرمانشاه توسط وزارت علوم، تحقيقات و فناوري با مبلغ 15 ميليارد ريال از ديگر مصوبات اين جلسه است.
همچنين بر اساس مصوبه هيئت دولت، تامين اعتبار احداث پارک علم و فناوري کرمانشاه ازسوي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري در سال 85 و پيش بيني اعتبارات تکميلي در لايحه بودجه سال آينده و انتقال يکي از واحدهاي دانشگاه رازي کرمانشاه به شهرستان اسلام آباد غرب در دستور کار قرار گرفت.
پيش بيني اعتبار لازم براي اتمام عمليات اجرايي پروژه دانشگاه صنعتي کرمانشاه ازسوي وزارت مسکن و شهرسازي در لوايح بودج ه سال هاي 1386 تا 1388 نيز از ديگر مصوبات بيست و سومين جلسه هيئت دولت است.
اختصاص مبلغ يک ميليارد ريال ازسوي وزارت بهداشت جهت تجهيز مرکز آموزش بيماري هاي رفتاري در دانشگاه علوم پزشکي کرمانشاه و بهسازي کامل ساختمان اين مرکز از محل اعتبارات استاني تا پايان امسال و راه اندازي دانشکده دندانپزشکي کرمانشاه توسط وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکي مشروط به تامين مکان ، امکانات و تجهيزات و آزمايشگاه از سوي استانداري از ديگر مصوبات در بخش آموزش پزشکي بود.
همچنين هيئت دولت توسط سازمان صنايع کوچک و شرکت شهرک هاي صنعتي ايران را موظف کرد تا مطالعاتي بر روي ايجاد مرکز خدمات فناوري و کسب کار در شهرک صنعتي فرامان کرمانشاه در سال 1385 و اجراي آن درسال آينده انجام دهد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي
سياسي و سياسي خارجي
هنري
استانها و شهرستانها
پزشکي و علمي
دانشگاه و خبر
دانشگاه
اقتصادي
گزارش تصويري روز
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته