جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1390/12/01 - روزنامه سراسري صبح ايران (دوشنبه) نسخه شماره 4094

 نهادهاي مالي 

 پيشتازي بانک صادرات ايران در پرداخت وام قرض‌الحسنه

بانک صادرات ايران طي 10 ماه اول سالجاري و همسو با سياست‌هاي اقتصادي دولت خدمتگزار و به منظور اشاعه سنت پسنديده قرض‌الحسنه و رفع گرفتاريهاي نيازمندان و آحاد جامعه 14 هزار و 784 ميليارد ريال تسهيلات قرض‌الحسنه به متقاضيان واجد شرايط در سراسرکشور پرداخت کرد.به گزارش روابط عمومي ايران اين بانک از ابتداي امسال تا پايان دي ماه سالجاري ، مبلغ 14 هزار و 784 ميليارد ريال تسهيلات قرض‌الحسنه به متقاضيان واجد شرايط در سراسر کشور پرداخت کرد که از مجموع اين تسهيلات بالغ بر 3 هزار و 958 ميليارد ريال وام ازدواج و جهيزيه، 54 ميليارد ريال تسهيلات در بخش درمان و وديعه مسکن، 77 ميليارد ريال وام مسکن روستايي و 9 هزار و478 ميليارد ريال در ساير سرفصلهاي تسهيلات قرض‌الحسنه پرداخت نموده است.

اعلام تغييرات نرخ سود علي الحساب اوراق مشارکت منتشره از سوي بانک تجارت

سود علي الحساب اوراق مشارکت منتشره از سوي بانک تجارت از تاريخ 15/11/1390 با نرخ 20 درصد محاسبه مي گردد . به گزارش روابط عمومي ، بر اساس اعلام بانک مرکزي و موافقت ناشران اوراق مشارکت براي افزايش نرخ سود علي الحساب اين اوراق، بانک تجارت نرخ سود علي الحساب اوراق مشارکت را بر اساس نرخ سود 20 درصد محاسبه خواهد کرد .

مراسم افتتاح شعبه مؤسسه اعتباري توسعه روناس اراک

مدير عامل مؤسسه اعتباري توسعه در مراسم افتتاح شعبه روناس اراک براي نخستين بار در کشور ، پيش گامي نسبت به اعطاي تسهيلات به مشتريان خوش حساب را تا پايان سال 1391 نويد داد .به گزارش امور روابط عمومي و بازاريابي ، حيدر مستخدمين حسيني مدير عامل مؤسسه اعتباري توسعه در مراسم افتتاح شعبه روناس اراک به عنوان چهل و هشتمين حلقه شبکه واحد هاي بانکي اين مؤسسه که با حضور جمعي از مسئولين و اهالي مهمان نواز اين شهر برگزار شد ، با اشاره به اين که ايده راه اندازي مؤسسه اعتباري توسعه به عنوان اولين بانک خصوصي کشور در سال 1374 شکل گرفت و با هم ياري مجلس ، دولت وقت و شوراي نگهبان و رفع ايرادات قانوني مؤسسه ي اعتباري توسعه به عنوان بنگاه پولي بخش خصوصي کشور در سال 1376 با بنيه اي کاملا خصوصي راه اندازي شد .

دويست و شصت و پنجمين شعبه بانك اقتصادنوين افتتاح شد

در ادامه توسعه منطقي شعب بانك اقتصادنوين، شعبه گلستان اهواز اين بانك به عنوان دويست و شصت و پنجمين شعبه اين بانك افتتاح شد.به گزارش روابط عمومي ، در مراسم افتتاحيه شعبه گلستان اهواز به عنوان چهارمين شعبه اين بانك در شهر اهواز جمعي از كسبه و معتمدين اين شهر حضور داشتند. شعبه گلستان سي‌امين شعبه بانك اقتصادنوين در سرپرستي منطقه 5 استان‌ها است كه دسترسي به خدمات اين بانك را در شهر اهواز تسهيل مي‌كند.

معاون مالي بانك صنعت و معدن از عرضه 1000 ميليارد تومان اوراق مشاركت خبرداد

خسروفرحي معاون مالي بانك صنعت و معدن در مصاحبه با راديو اقتصاد از انتشار يكهزارميليارد تومان اوراق مشاركت توسط اين بانك طي روزهاي اول تا هفتم اسفند ماه خبر داد. به گزارش روابط عمومي ، فرحي گفت : انتشار اين اوراق براي مردم فرصتي است مناسب جهت يك سرمايه گذاري مطمئن ، با سود تضمين شده و به بانك ما نيز فرصت آن را مي دهد تا منابع ايجاد شده را در خدمت بخش صنعت ومعدن كشور قرار دهد. معاون مالي بانك صنعت ومعدن ضمن اشاره به نقش منابع مالي بانك در ايجاد واحدهاي توليدي و در نتيجه ايجاد امكان اشتغال براي جوانان و درآمد براي كشور تصريح كرد : اوراق مشاركت اين بانك 4 ساله و با سود علي الحساب و روز شمار 20 درصد خواهد بود. وي افزود : دارنده اين اوراق در هر زمان كه بخواهد مي تواند نسبت به فروش و دريافت اصل و سود آن اقدام كند. به گفته فرحي اگر اين بازخريد در سال اول انجام گيرد سود علي الحساب آن 18 درصد و از سال اول تا پايان 4 سال 5/19 درصد و در پايان نيز 20 درصد خواهد بود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته