جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1390/12/01 - روزنامه سراسري صبح ايران (دوشنبه) نسخه شماره 4094

 پس از ورود به فرودگاه ايران عنوان شد
 بهرامي: لحظه به لحظه 6 ماه گذشته زندگي من معجزه بود 

«مجيد بهرامي» بازيگر تئاتر پس از بازگشت به ايران، لحظه به لحظه شش ماه گذشته زندگي خود را معجزه دانست و گفت: دلم بسيار زياد براي حضور در صحنه تئاتر تنگ شده و اميدوارم هر‌چه زودتر به آمادگي مورد نظر براي حضور در تئاتر برسم.

به گزارش فارس، «مجيد بهرامي» بامداد روز شنبه 29 بهمن‌ماه بعد از گذشت شش ماه حضور در کشور آلمان جهت درمان بيماري سرطان، سرانجام پس از مقابله با بيماري خود به ايران بازگشت.«مجيد بهرامي» در فرودگاه بين‌المللي امام خميني (ره) در جمع خبرنگاران گفت: زمان رفتنم به آلمان قول دادم که سالم برگردم و حالا اين اتفاق رخ داده است.وي ادامه داد: در حال حاضر خيلي خوشحالم، اين شش ماه واقعا طاقت‌فرسا و سخت بود، ولي هميشه چيزي پشت من بود که جنس آن را نشناختم. شايد جنس آن همين دعايي است که مردم براي من کردند.اين بازيگر تئاتر لحظه به لحظه شش ماه گذشته زندگي خود را معجزه دانست و متذکر شد: اگر داستان بيماري‌ام در اين دو سال مخصوصا شش ماه اخير را بازگو کنم، لحظه به لحظه آن معجزه است. بيماري که شايد اسمش را هر کسي بشنود بدنش به لرزه بيافتد، با اين نيروي دعا به قدري در مقابل من کوچک شد که اصلا فکر مي‌کردم که خيلي راحت مي‌توان از پس آن برآيم و الان اين اتفاق افتاده است.

بهرامي تصريح کرد: خيلي دوست دارم اسم خيلي از افراد را ببرم ولي چند تني که خيلي تلاش کردند و مديون آن‌ها هستم را مي‌برم، حميد شاه‌آبادي، عظيمي،‌ مجيد سرسنگي و مهدي مظاهري که سنگ تمام گذاشتند و همه دوستاني که هم از نظر مالي و هم از نظر معنوي از من حمايت کردند.

وي در پاسخ به اين سوال که آيا دلتان براي صحنه تئاتر تنگ شده است، گفت: دلم بسيار زياد براي حضور در صحنه تئاتر تنگ شده است، هر هفته از دکتر معالجم مي‌پرسيدم که چه زماني مي‌توانم به صحنه برگردم و اميدوارم هر چه زودتر به آمادگي مورد نظر برسم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته