جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1390/12/01 - روزنامه سراسري صبح ايران (دوشنبه) نسخه شماره 4094

 با اعلام تاريخ برگزاري؛
 تاريخ توزيع كارت آزمون مركز امور مشاوران قوه قضاييه اعلام شد 

گروه آزمون وسنجش: معاون اجرايي مركز امور مشاوران حقوقي، وكلا و كارشناسان رسمي قوه قضاييه از برگزاري آزمون اين مركز در دو نوبت صبح و عصر 19 اسفندماه سال جاري خبر داد. علي اديبي در گفت‌وگو با ايسنا، در اين زمينه تصريح كرد: داوطلبان مي‌توانند از 10 تا 17 اسفندماه سال 90 به وب‌سايت آزمون يا سايت مركز مشاوران به نشاني www.judiciarybar.ir جهت اخذ كارت ورود به جلسه مراجعه كنند.

وي ادامه داد: داوطلبان براي دريافت پاسخ به سوالات احتمالي خود از جمله مشكلات مربوط به كارت آزمون و ارسال مدارك مي‌توانند با شماره تلفن‌هاي 22264471 و 22264472 تماس بگيرند و با موسسه معين اداره هماهنگي لازم را به عمل آورند.

معاون اجرايي مركز امور مشاوران قوه قضاييه افزود: داوطلباني كه مدارك خود را ارسال نكرده‌اند، مي‌توانند آن را به صندوق پستي موسسه معين اداره كه در زمان ثبت نام اعلام شده بود، ارسال كنند.

اديبي در پايان با بيان اينكه اطلاعات تكميلي درباره آزمون مركز مشاوران در آينده اعلام خواهد شد، اظهار كرد: اين آزمون در دو مرحله برگزار مي‌شود كه مرحله اول، كتبي است و سپس از داوطلباني كه پذيرفته شده‌اند، مصاحبه علمي به عمل خواهد آمد.

ثبت نام آزمون مركز امور مشاوران حقوقي، وكلا و كارشناسان رسمي قوه قضاييه براي وكالت و 12 رشته كارشناسي از روز 14 آبان‌ماه آغاز شد و تا 20 آذرماه ادامه داشت.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته