جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1390/12/20 - روزنامه سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 4110

 مسئولان بسيج دانشجويي واحدهاي دانشگاه آزاد اسلامي تهران و تهران بزرگ؛
 کار فرهنگي با تلاش، صبر و علاقمندي افراد به نتيجه مي رسد 

 خبرگزاري آنا: مسئولان بسيج دانشجويي واحدهاي دانشگاه آزاد اسلامي تهران و تهران بزرگ در نشستي صميمي و سه ساعته که با حضور دکتر فرهاد دانشجو برگزار شد، به بيان نظرات و پيشنهادهاي خود پرداختند.به گزارش آنا، نشست مسئولان بسيج دانشجويي واحدهاي دانشگاه آزاد اسلامي استان تهران و تهران بزرگ با حضور دکتر فرهاد دانشجو رئيس دانشگاه آزاد اسلامي در واحد علوم و تحقيقات برگزار شد.در اين نشست که 3 ساعت به طول انجاميد، دکتر فرهاد دانشجو با اشاره به دغدغه دانشجويان در حوزه فعاليت هاي فرهنگي در دانشگاه آزاد اسلامي گفت: بايد در دانشگاه کرسي هاي آزاد انديشي و جلسات نقد و نظر فعال شوند تا با تضارب آرا فضاي منطقي، بحث و گفت وگو و ارائه افکار منطقي فراهم شود.

وي افزود: انجام کارهاي فرهنگي موثر با دستور و دستورالعمل به جايي نمي رسد، کار فرهنگي با تلاش، صبر، حوصله و علاقمندي افراد به نتيجه مي رسد. رئيس دانشگاه آزاد اسلامي تأکيد کرد: بايد سعي کنيم صراط مستقيم را به خوبي بشناسيم و با ميانه روي به اهداف عالي در دانشگاه آزاد اسلامي برسيم. در اين نشست فرهاد کاظيمان فر مسئول بسيج دانشجويي دانشگاه هاي استان تهران نيز حضور داشت و پيشنهاد کرد که اين نشست ها به صورت ماهانه برگزار شود که مورد موافقت دکتر فرهاد دانشجو نيز قرار گرفت.بر اساس اين گزارش، پيش از سخنان دکتر فرهاد دانشجو، مسئولان بسيج دانشجويي واحدهاي دانشگاه آزاد اسلامي به بيان نظرات، پيشنهادات و راهکارهاي خود در جهت پيشرفت دانشگاه آزاد پرداختند.

در اين نشست مسئولان بسيج دانشجويي واحدهاي دانشگاه آزاد تأکيد کردند که حضور فرهاد دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامي را يک انتصاب نمي دانند بلکه يک انتخاب شايسته است و بنابراين بسيج دانشجويي در تمامي عرصه ها و فعاليت ها رئيس دانشگاه آزاد را حمايت خواهد کرد.در اين نشست دانشجويان در حوزه هاي علمي، پژوهشي، فرهنگي، اجتماعي و مديريتي نظرات و پيشنهادات خود را ارائه دادند که دکتر دانشجو نيز تأکيد کرد: اين نظرات و پيشنهادات را دقيقاً بررسي و در صورت لزوم اجرايي مي کند.

در پايان اين نشست صميمي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي اظهار اميدواري کرد در جلساتي که هر ماه يک بار با مسئولان بسيج دانشجويي واحدها برگزار مي شود، نظرات و پيشنهادات سازنده تري ارائه شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته