جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1390/12/20 - روزنامه سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 4110

 آخرين مهلت و جزييات ثبت‌نام دوره کارداني پودماني غيرحضوري دانشگاه علمي كاربردي اعلام شد 

گروه آزمون و سنجش: ثبت‌نام دوره کارداني پودماني غيرحضوري دانشگاه جامع علمي کاربردي از 15 اسفندماه آغاز شد و تا روز دوشنبه 22 اسفندماه ادامه دارد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، ثبت‌نام دوره کارداني پودماني غيرحضوري دانشگاه جامع علمي کاربردي به صورت اينترنتي از سه شنبه 15 اسفندماه آغاز شد و تا روز دوشنبه 22 اسفندماه ادامه دارد.متقاضيان جديد ثبت‌نام در دوره کارداني علمي کاربردي پودماني غيرحضوري مديريت خانواده و همچنين دانشجويان دوره‌هاي قبل، مي‌بايست در زمان مقرر با مراجعه به دفاتر پستي سراسر کشور نسبت به خريد کارت اعتباري و دفترچه راهنماي ثبت‌نام به مبلغ 50 هزار ريال اقدام کنند.

داوطلبان پس از مطالعه دفترچه مي‌بايست به سامانه ثبت‌نام اينترنتي دوره کارداني پودماني غيرحضوري مديريت خانواده به آدرس http://reg.uast.ac.ir مراجعه و نسبت به ثبت‌‌نام خود اقدام کنند.

براساس اين گزارش اين دوره شامل 12 پودمان با رويکردهاي مهارتي متنوع مانند حقوق خانواده، مشاوره‌خانواده، روانشناسي و تعليم و تربيت کودکان، اقتصاد و برنامه‌ريزي خانواده، آداب معاشرت و همسرداري و جمعيت، بهداشت و فوريت‌هاي پزشکي، مجموعه‌اي جامع از مهارت‌هاي علمي کاربردي را در اختيار اعضاء خانواده قرار مي‌دهد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته