جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1385/10/17 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران - يكشنبه نسخه شماره 2670

  حميد استيلي مربي تيم پرسپوليس :
 پرسپوليس واقعي را در نيم فصل دوم ببينيد 

 تيم پرسپوليس در آخرين بازي نيم فصل ليگ برتر باشگاه هاي کشور در يک بازي پرگل با نتيجه 3 بر 2 تيم ذوب آهن اصفهان را مغلوب کرد .
در خصوص شرايط کنوني تيم پرسپوليس حميد استيلي مربي اين تيم گفت: اين تيم در نيم فصل دوم چهره واقعي خود را نشان خواهد داد.
وي افزود : در نيم فصل اول امتيازاتي را از دست داده ايم که بايد در نيم فصل دوم آنها را جبران کنيم و با ارائه بازي هاي هجومي ، در سايه اتحاد و همدلي براي رسيدن به صدر جدول تلاش کنيم .
وي ادامه داد : البته بايد مصدوميت هايي که در اين فصل ، بازيکنان ما با آن روبه رو شدند را مد نظر قرار داد چراکه در غير اين صورت در نيم فصل اول شرايط ما بهتر بود. اما با اين وجود به نيم فصل دوم ليگ برتر اميدواريم و مطمئنم بازيکنان پرسپوليس توانايي جبران امتيازات از دست رفته را دارند .
مربي پرسپوليس درخصوص ديدارمقابل ذوب آهن اصفهان گفت : ذوب آهن يکي از تيم هاي خوب ليگ برتر است. در اين بازي با توجه به عدم حضور بازيکنان مصدوم خود خصوصا در خط دفاعي ، با کمي مشکل مواجه بوديم که با تلاش همه بازيکنان ، موفق شديم 3 امتياز حساس اين ديدار را کسب کنيم و با دست پر به تهران بازگرديم .
وي گفت : پس از زدن 3 گل در نيمه اول طبيعي بود براي حفظ گل هاي خود کمي عقب بکشيم و با پوشش دادن به تمامي نقاط زمين، براي کسب 3 امتياز اين ديدار تلاش کرده و اجازه نفوذ به بازيکنان ذوب آهن را ندهيم .
استيلي خاطرنشان کرد: در نيم فصل دوم با برطرف شدن مصدوميت هاي بازيکنان اين تيم، پرسپوليس با چهره واقعي خود به ميدان خواهد آمد و در سايه حمايت هاي تماشاگران هميشگي خود ، براي قهرماني در ليگ برتر تلاش خواهد کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي
سياسي و سياسي خارجي
هنري
استانها و شهرستانها
پزشکي و علمي
دانشگاه و خبر
دانشگاه
اقتصادي
گزارش تصويري روز
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته