فرمانده فراجا: اجرای طرح نوروزی در جاده‌ها با مشارکت ۸۷ هزار نفر

فرمانده فراجا: اجرای طرح نوروزی در جاده‌ها با مشارکت ۸۷ هزار نفر

فرمانده فراجا از مشارکت ۸۷ هزار نفر در طرح نوروزی پلیس راهور و دیگر دستگاه‌های امدادی و خدماتی خبر داد و گفت: فقط ۵ درصد رانندگان مقرارت رانندگی را رعایت نمی‌کنند.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سردار احمدرضا رادان در رزمایش طرح نوروزی پلیس راهنمایی و رانندگی که در دانشگاه علوم انتظامی امین برگزار شد، با بیان اینکه امروز برای خدمت به مردم هم‌قسم شده‌ایم، گفت: حضور ماموران، امدادگران، نیرو‌های خدماتی و ... در جاده‌ها ارمغان آرامش و ایمنی و سلامت در سفر را به مردم می‌دهد.
وی با بیان اینکه ۸۷ هزار نفر در اجرای طرح نوروزی مشارکت دارند، گفت: سرتعظیم در برابر تک تک این افراد و خانواده‌های عزیزشان فرو می‌آورم. خانواده‌ها قطعا در ثواب عزیزانی که از تعطیلات نوروزی خود صرف‌نظر می کنند و در خدمت مردم هستند، سهیم خواهند بود.
سردار رادان با بیان اینکه افرادی که مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت نمی‌کنند، حدود پنج درصد هستند، گفت: نباید بگذاریم پنج درصد متخلف اراده خود را به مردمی که قانون را رعایت می‌کنند، تحمیل کند.
فرمانده فراجا، خستگی را به سمی برای سفر توصیف کرد و گفت: راه‌های ایران اسلامی به قدری زیباست که می‌توان ساعاتی را در نقاط مختلف راه توقف و استراحت کرد.
وی ادامه داد: شروع سال نو برای رسیدن به اهداف ما در برنامه باید همراه با ادب، اما همراه با قانون باشد.
سردار رادان گفت: تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست که امنیت و نظم مردم در تمام شئون تامین شود.