آغاز ثبت نام مجدد در آزمون کارشناسی ارشد پزشکی از امروز

امکان ویرایش اطلاعات فراهم شد؛

مهلت مجدد ثبت نام و امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی در آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال ۹۹ از امروز ۲۵ فروردین ماه ۹۹ آغاز می‌شود.

آغاز ثبت نام مجدد در آزمون کارشناسی ارشد پزشکی از امروز

مهلت مجدد ثبت نام و امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی در آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال ۹۹ از امروز ۲۵ فروردین ماه ۹۹ آغاز می‌شود.
به گزارش مهر، آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال ۹۹ بر اساس برنامه ریزی قبلی در روزهای ۲۶ و ۲۷ تیرماه برگزار می‌شود. در صورت هر گونه تغییر، مراتب هفته اول اردیبهشت ماه از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام خواهد شد.
با توجه به تمدید مهلت ثبت نام، داوطلبانی که موفق به ثبت نام نشده اند یا هزینه ثبت نام را پرداخت کرده و ثبت نام نکرده اند و همچنین افرادی که نیاز به تصحیح و ویرایش اطلاعات و مدارک خود دارند، می توانند از تاریخ ۲۵ تا ۲۷ فرورین ماه ۹۹ نسبت به
ثبت نام یا ویرایش اقدام کنند.
تاکنون ۵۸ هزار و ۱۳۲ نفر در آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال ۹۹ ثبت نام کرده اند.
با توجه به اینکه ستاد اداری آموزش دانشگاه‌ها در حال فعالیت هستند، لذا افرادی که نیاز به دریافت اطلاعات مربوط به معدل اکتسابی و صدور فرم مربوطه دارند، می‌توانند معدل اکتسابی خود را دریافت کرده و در فرم ثبت نام درج کنند.البته جهت کمک به داوطلبان مجددا در زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، مهلت دیگری جهت اعلام معدل در سامانه داده خواهد شد.
افرادی که بر اساس تذکر بند ۱-۳ دفترچه راهنمای ثبت نام، جهت ثبت نام در آزمون باید از تحصیل انصراف داده و سپس ثبت نام کنند، با توجه به فعال بودن ستاد اداری آموزش
دانشگاه ها می توانند اقدام کرده و انصراف دهند. با اینحال این افراد نیز تا زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، می توانند انصراف دهند.
در مورد متقاضیان استعداد درخشان نیز، در صورت ایجاد هر گونه تغییر در روند موجود، اطلاعات لازم از طریق همین سامانه اعلام می‌شود.
در صورت وجود مشکل در مورد هزینه ثبت نام یا روند ثبت نام، یا وجود خطا در ثبت نهایی، داوطلبان می توانند صرفا از طریق سامانه
 http://sanjeshp.ir در قسمت تماس با ما، دسته بندی : پشتیبانی سایت، مشکل را به مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کنند.
با توجه به اعلام مراجع ذیربط مبنی بر افزایش زمان پایان نیمسال تحصیلی جاری از خرداد ماه به شهریور جهت کمک و مساعدت با داوطلبان، کلیه مواردی که لازم است تا خرداد ماه انجام شود تا تاریخ ۳۱ شهریورماه ۹۹ قابل انجام است.
در صورت ایجاد هر گونه تغییر در روند موجود و یا ابلاغ جدید، از طریق سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی اطلاع رسانی خواهد شد.