کاهش دمای ۵ تا ۸ درجه‌ای در استان‌های ساحلی خزر

باد و باران در برخی استان‌ها؛

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از وزش باد و رگبار و رعد و برق در برخی استان‌ها و کاهش ۵ تا ۸ درجه‌ای دما در استان‌های ساحلی خزر و اردبیل خبر داد.

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از وزش باد و رگبار و رعد و برق در برخی استان‌ها و کاهش ۵ تا ۸ درجه‌ای دما در استان‌های ساحلی خزر و اردبیل خبر داد.صادق ضیاییان در گفت و گو با ایسنا درباره شرایط جوی کشور اظهار کرد: امروز دوشنبه(۱۰ مهر) در شمال آذربایجان غربی، شمال آذربایجان شرقی، برخی نقاط استان‌های اردبیل، گیلان و ارتفاعات البرز مرکزی افزایش ابر، بارش پراکنده، گاهی رعد و برق و وزش باد رخ می‌دهد. دوشنبه در برخی نقاط استان‌های کردستان و کرمانشاه نیز افزایش ابر و بارش پراکنده دور از انتظار نیست.  وی افزود: سه‌شنبه (۱۱ مهر) در مناطقی از آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل رگبار و رعد و برق و وزش باد، گاهی وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود. این شرایط چهارشنبه
(۱۲ مهر) در شمال غرب، بخش‌هایی از غرب استان‌های ساحلی دریای خزر و ارتفاعات و دامنه‌های جنوبی البرز و پنجشنبه(۱۳ مهر) در شمال غرب استان‌های ساحلی دریای خزر، بخش‌هایی از شمال شرق و ارتفاعات و دامنه‌های جنوبی البرز ادامه دارد.