تزریق واکسن کرونا ۳ هفته قبل از عزیمت به سمت مرز مهران

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام:

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: زائران اربعین ۳ هفته قبل از آمدن به مهران نسبت به تزریق دوزهای سوم و چهارم واکسن کرونا اقدام کنند.

تزریق واکسن کرونا ۳ هفته قبل از عزیمت  به سمت مرز مهران

 


 


سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: زائران اربعین ۳ هفته قبل از آمدن به مهران نسبت به تزریق دوزهای سوم و چهارم واکسن کرونا اقدام کنند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،جاسم محمدی در اجلاس معاونین درمان دانشگاه‌های علوم پزشکی کلان منطقه ۳ آمایشی کشور در ایلام با اشاره به اهمیت اربعین حسینی و سلامت زائران اباعبدالله الحسین بر لزوم آمادگی کامل در ایام تردد زائران و ارائه خدمات بهداشتی درمانی و دارویی به آنان تاکید کرد و گفت: با توجه به گرمای هوا در اربعین امسال؛ لازم است تمام تدابیر لازم برای سلامت زائران و خدمات رسانی مطلوب به آنان بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام تاکید کرد: در حال حاضر با توجه به افزایش بودن آمارهای مربوط به بیماری کرونا، از زائران عزیز انتظار داریم که ۳ هفته پیش از عزیمت به استان ایلام و مرز بین المللی مهران برای شرکت در کنگره عظیم اربعین حسینی، نسبت به تزریق دوزهای سوم و چهارم واکسن کرونا اقدام کنند.
وی افزود: در اربعین امسال انتظار می‌رود جمعیت عظیمی از استان ایلام و مرز بین‌المللی مهران تردد کنند.محمدی تصریح کرد: با همکاری و احساس مسئولیت مردم، مسئولان کشوری، مسئولان وزارت بهداشت، مسئولان ارشد استانی و دستگاه‌ها و ارگان‌ها و همچنین بهره‌گیری از توان و ظرفیت دانشگاه‌های علوم پزشکی کلان منطقه ۳ آمایشی کشور؛ بتوانیم امسال خدماتی رضایت‌بخش به زائران عزیز ارائه کنیم.