پرسپولیس کار سختی در جام حذفی نخواهد داشت

اسماعیل حلالی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس:

اسماعیل حلالی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره قهرمانی پرسپولیس در بیست و دومین دوره مسابقات لیگ برتر گفت : چند تیم مثل فولاد، تراکتور، گل‌گهر و مس رفسنجان از ابتدای فصل به عنوان مدعی وارد لیگ شدند، ولی در ادامه رقابت‌ها از کورس مدعیان قهرمانی عقب افتادند.

پرسپولیس کار سختی در جام حذفی نخواهد داشت

اسماعیل حلالی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره قهرمانی پرسپولیس در بیست و دومین دوره مسابقات لیگ برتر گفت : چند تیم مثل فولاد، تراکتور، گل‌گهر و مس رفسنجان از ابتدای فصل به عنوان مدعی وارد لیگ شدند، ولی در ادامه رقابت‌ها از کورس مدعیان قهرمانی عقب افتادند. در ۷-۸ هفته پایانی لیگ، عملاً فقط ۳ تیم در کورس قهرمانی باقی ماندند و این موضوع باعث شد تا کار پرسپولیس راحت‌تر شود. پرسپولیس در این فصل از لحاظ فنی و امتیازی فراز و نشیب زیادی داشت، اما کادرفنی و بازیکنان می‌دانستند چه کاری باید برای قهرمان شدن انجام بدهند و در نهایت با صلابت و قدرت به قهرمانی لیگ دست یافتند.
وی با اشاره به اینکه پرسپولیس تا روز آخر لیاقت قهرمانی در مسابقات لیگ برتر را داشت، عنوان کرد: پرسپولیس از اشتباهات تیم‌های استقلال و سپاهان به خوبی استفاده کرد و قهرمان شد. استقلال در دربی بازنده شد و شانس قهرمانی را از دست داد. سپاهان هم که شانس قهرمانی‌اش قبل از ۴ هفته به پایان لیگ بیشتر از استقلال و پرسپولیس بود، مقابل ملوان در اصفهان متوقف شد تا خودش سرنوشت قهرمانی را به پرسپولیس بدهد. در ۳ هفته پایانی هم تیم‌های سپاهان و پرسپولیس برای قهرمانی رقابت کردند که در نهایت پرسپولیس فصل را بهتر از سایر تیم‌ها تمام کرد و قهرمان شد.
وی در مورد اینکه برای قهرمان شدن نباید فقط حرف زد، تصریح کرد: پرسپولیس در ۷ هفته به پایان لیگ بسیار خوب کار کرد و تمام بازی‌هایش را بُرد. کسانی که می‌خواهند با حاشیه‌سازی قهرمانی پرسپولیس را زیر سوال ببرند، بهتر است برای قهرمانی بیشتر تلاش کنند و امیدوارم آن‌ها هم به آرزوی‌شان برسند. دست یافتن به قهرمانی فقط به حرف زدن نیست، بلکه باید در طول یک فصل کار کنند و زحمت بکشند تا به هدف‌شان برسند. پرسپولیس در لیگ برتر تمامی کار‌ها را به صورت کامل انجام داد و بهترین شکل به این مهم دست یافت.
وی در خصوص اینکه پرسپولیس در جام حذفی انگیزه زیادی دارد، تاکید کرد: پرسپولیس با قهرمانی در لیگ برتر انگیزه مضاعفی پیدا کرده و اعتماد به نفس بازیکنان بیشتر شده است. بر همین اساس باید همین روند را ادامه دهند تا بتوانند دومین جام را به دست آوردند. پرسپولیس کار سختی در جام حذفی نخواهد داشت، چون پس از قهرمانی در لیگ برتر پرسپولیس با آرامش و فراغ بال به مصاف حریف‌شان در مرحله نیمه نهایی و فینال می‌رود.