پوتین: تلاش برای تجزیه روسیه از اولویت‌های غرب است

اسپوتنیک :رئیس‌جمهور روسیه با بیان این که ایجاد تفرقه در جامعه روسیه و تلاش برای تجزیه آن از درون از اولویت‌های اصلی کشورهای غربی است، گفت تاکنون این تلاش‌ها با شکست مواجه شده است.

پوتین: تلاش برای تجزیه روسیه از اولویت‌های غرب استاسپوتنیک :رئیس‌جمهور روسیه با بیان این که ایجاد تفرقه در جامعه روسیه و تلاش برای تجزیه آن از درون از اولویت‌های اصلی کشورهای غربی است، گفت تاکنون این تلاش‌ها با شکست مواجه شده است.
به گزارش فارس، «ولادیمیر پوتین» اعلام کرد که این کشور اسامی پرسنل اطلاعاتی غربی که سرپرستی نیروهای نئونازی اوکراین را برعهده دارند، می‌داند؛ نیروهایی که به گفته پوتین، به انجام اقدامات جنایتکارانه مانند برنامه‌هایی
 برای قتل روزنامه‌نگاران تشویق می‌شوند. به گزارش خبرگزاری «اسپوتنیک»، پوتین گفت:  ارگان‌های سرویس امنیت فدرال از تلاش یک گروه تروریستی برای کشتن یک روزنامه‌نگار مشهور روس جلوگیری کردند. از آنجایی که آن‌ها در دستیابی به اهداف خود در فضای اطلاعاتی [روسیه] شکست می‌خورند - البته با استفاده از موقعیت انحصاری خود در فضای اطلاعاتی در کشورهای خود و برخی از کشورهای دیگر شهروندانشان را فریب می‌دهند، اما در اینجا، در روسیه شکست خورده‌اند، به سیاست ترور روی آورده‌اند - به ایجاد آمادگی برای کشتن روزنامه‌نگاران ما.