ادعاهای ضدایرانی فرمانده جدید تروریست‌های سنتکام

فرمانده جدید ستاد مرکزی فرماندهی ارتش آمریکا در خاورمیانه، با تکرار برخی یاوه‌سرایی‌ها، ایران را عامل بی‌ثباتی در منطقه خواند.فرمانده جدید ستاد مرکزی فرماندهی ارتش آمریکا در خاورمیانه، با تکرار برخی یاوه‌سرایی‌ها، ایران را عامل بی‌ثباتی در منطقه خواند.
به گزارش ایلنا به نقل از العربیه، «مایکل کوریلا» فرمانده جدید ستاد مرکزی فرماندهی ارتش آمریکا در خاورمیانه، با تکرار برخی یاوه‌سرایی‌ها، ایران را عامل بی‌ثباتی در منطقه خواند.وی با ادعای این‌که آمریکا اجازه نخواهد داد ایران به قدرت هسته‌ای بدل شود، گفت که نگرانی‌ها در مورد ایران، فراتر از توانمندی هسته‌ای این کشور است.کوریلا افزود که واشنگتن، نگران برنامه موشکی بالستیک ایران و همچنین سیاست‌های منطقه‌ای این کشور است.
وی در ادامه مواضع بی‌اساس خود گفت که مقابله با «تهدیدهای ایران»، مستلزم تلاش مجدانه واشینگتن و شرکای آن در سطح منطقه است.
کوریلا درباره امنیت دریایی در خاورمیانه با بیان اینکه این موضوع برای آمریکا بسیار حائز اهمیت است، خاطرنشان کرد: «آبراه‌هایی مانند کانال سوئز، باب‌المندب و تنگه هرمز از مسیرهای اصلی ترانزیتی انرژی و تجارت جهانی قلمداد می‌شوند».