بهترین های تنیس روی میز جهان در مسابقات قهرمانی آسیا حضور دارند

جمیل لطف الله نسبی سرمربی تیم ملی تنیس روی :

بهترین های تنیس روی میز جهان در مسابقات قهرمانی آسیا حضور دارند

بهترین های تنیس روی میز جهان در مسابقات قهرمانی آسیا حضور دارند

جمیل لطف الله نسبی سرمربی تیم ملی تنیس روی با اشاره به پیگیری تمرینات تیم ملی تنیس روی میز برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا گفت: نوشاد عالمیان به واسطه حضور در قطر و شرکت در مسابقات این کشور از شرایط خوبی برخوردار است. بردی که او در این رقابت ها مقابل دو بازیکن بالاتر از خودش (بر اساس رنکینگ جهانی) به دست آورد نشان از شرایط خوب بدنی و روحی‌اش دارد برخلاف برادرش که هنوز به شرایط آرمانی بازنگشته است.
وی ادامه داد: نیما عالمیان بعد از المپیک به لحاظ مسائل روحی با افت شدیدی مواجه شد و هنوز هم نتوانسته خود را به شرایط قبل بازگرداند. البته با حضور در تمرینات گروهی و به خصوص شرکت در رقابت های استار کانتندر که قبل از قهرمانی آسیا برگزار می شود، او می تواند شرایط نسبی بهتری پیدا کند.
سرمربی تیم ملی تنیس روی میز از شرایط امیرحسین هدایی که در مجارستان پیگیر تمریناتش بوده هم ابراز رضایت کرد و گفت: حضور مستمر در کمپ تمرینی و مسابقات مجارستان باعث شده امیرحسین هدایی از لحاظ روحی و روانی بسیار باانگیزه باشد. او این آمادگی را در تمریناتی که طی این چند روز در اردوی تیم ملی داشته به خوبی نشان داده است.
لطف الله نسبی با بیان اینکه امین احمدیان هم جزو جوانان خوب و آینده دار است که قطعا در مسابقات قهرمانی آسیا روی او حساب زیادی خواهیم داشت، خاطرنشان کرد: احمدیان هم در مجارستان به صورت جدی پیگیر تمریناتش است. با او در ارتباط هستم و از وضعیت تمرینی‌اش باخبرم. امیدوارم در مسابقات هم بتواند مثل تمریناتش خوب و مفید ظاهر شود.
وی با تاکید بر اینکه آروین روئین‌تن هم بدون مشکل و با آمادگی پیگیر تمریناتش است در مورد پیش بینی خود از عملکردی که ملی پوشان می توانند در مسابقات قهرمانی آسیا داشته باشند، توضیح داد.

این مربی با یادآوری اینکه تیم ملی تنیس روی میز ایران در دوره پیشین رقابت های قهرمانی آسیا به عنوان هفتم دست یافت، تصریح کرد: بهترین های تنیس روی میز جهان در این رقابت ها حضور دارند. چین، کره جنوبی و ژاپن که به نیمه نهایی المپیک رسیدند آسیایی هستند و همین مسئله گویای سطح مسابقات این قاره است. قطعا در مسابقات پیش رو رقابت سنگین و مشکل است. فقط امیدوارم قرعه خوبی نصیب مان شود.
لطف الله نسبی تاکید کرد: در هر صورت پیش بینی عملکردی که تیم ملی تنیس روی میز می تواند در مسابقات قهرمانی آسیا داشته باشد، سخت است. تلاش این است تا نتیجه ای قابل توجه بگیریم.