رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب: نیمسال اول کلاس‌های آموزشی مجازی است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب: نیمسال اول کلاس‌های آموزشی مجازی است


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب
با بیان اینکه واکسیناسیون دانشجویان شروع شده است، گفت: نیمسال اول کلاس‌ها به‌صورت مجازی خواهد بود اما امتحانات تمامی دانشجویان به احتمال ۹۰ درصد حضوری برگزار خواهد شد.
پروین داداندیش، در گفت‌وگو با آنا، درباره واکسیناسیون دانشجویان، گفت: واکسیناسیون دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب شروع شده است و از امروز ۲۴ شهریورماه آدرس دانشگاه در لیست مراکز واکسیناسیون قرار خواهد گرفت.
وی درباره اینکه با توجه به تسریع واکسیناسیون دانشجویان کلاس‌های حضوری از چه زمان برگزار خواهد شد، گفت: در حال حاضر دز اول واکسیناسیون دانشجویان شروع شده است، یک ماه بعد دز دوم واکسن تزریق می‌شود، پس از آن دانشجویان تا ۲ هفته نیاز به مراقبت‌های خاصی دارند، پیش‌بینی می‌شود نیمسال اول کلاس‌ها به‌صورت مجازی خواهد بود.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب در ادامه افزود: دانشجویان دوره تحصیلات تکمیلی و کارشناسی ارشد که نیاز به برگزاری کلاس‌های حضوری و آزمایشگاه دارند با مجوز ستاد ملی کرونا و رعایت پروتکل‌های اعلام شده به‌صورت محدود با تعداد معینی از این دانشجویان برگزار خواهد شد.
وی بیان کرد: اگر تا آذرماه و تکمیل واکسیناسیون دانشجویان، شیوع ویروس کرونا کاهش
پیدا کند کلاس‌ها به‌صورت حضوری برگزار خواهد
 شد.
داداندیش درباره امتحانات دانشجویان خاطرنشان کرد: امتحانات تمامی دانشجویان به احتمال ۹۰ درصد به‌صورت حضوری برگزار خواهد شد، در همین راستا به دانشجویان توصیه می‌شود در کلاس‌های مجازی شرکت کنند و فرصت آموزش را از دست ندهند.