انگشت گل محمدی روی چند بازیکن مطرح

ریز و درشت نقل و انتقالات پرسپولیس؛

تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی خود را برای نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ آماده می‌کند که در نخستین بازی باید روز جمعه در هفته شانزدهم مقابل ذوب‌آهن قرار بگیرد.

انگشت گل محمدی روی چند بازیکن مطرح


 


تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی خود را برای نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ آماده می‌کند که در نخستین بازی باید روز جمعه در هفته شانزدهم مقابل ذوب‌آهن قرار بگیرد.
این در حالی است که یحیی گل ‌محمدی سرمربی سرخپوشان تاکید دارد که تا آن زمان، نقل و انتقالات تیمش تکمیل شود تا برای نیم فصل دوم بتواند از بازیکنان جدید استفاده کند.
سرخپوشان در چند پست نیاز به تقویت دارند و به احتمال فراوان تغییرات گوناگونی را در خطوط مختلف شاهد خواهیم بود. بدین ترتیب پرسپولیس در تمام خطوط نیاز به جذب بازیکن جدید دارد.
در خط دروازه احمد گوهری که با وجود
علیرضا بیرانوند شانس زیادی برای خود نمی‌بیند، پیشنهاداتی دارد و ممکن است این تیم را ترک کند. هر چند باشگاه مخالف است اما اگر سرخپوشان دروازه‌بان جدیدی پیدا کنند ممکن است او این تیم را ترک
 کند.
از طرفی پرسپولیس برای تقویت خود سراغ گزینه‌های اول فصلش رفته است با این تفاوت که گل‌محمدی عیار برخی بازیکنان فهرستش را هم سنجیده و به باشگاه اعلام کرده که در صورتی که این نفرات پیشنهاد دارند و باشگاه توانایی جذب بازیکن جایگزین دارد، نفرات مورد نظر جذب شوند.
پرسپولیس اول فصل روی گزینه‌هایی مانند گادوین منشا و حتی کاسیانو دیاز نظر داشت اما باشگاه دیگر تمایلی به جذب این ۲ بازیکن ندارد و دنبال بررسی گزینه‌های جدید است.
برخی بازیکنان مانند فرشاد فرجی، وحدت هنانوف، امید عالیشاه، سیامک نعمتی، حامد پاکدل و حتی مهدی عبدی هم پیشنهاداتی دارند اما تنها گل‌محمدی در صورتی راضی به جدایی اینم نفرات می شود که بازیکنان مد نظرش جذب شوند.
یک مهاجم و چند گزینه خارجی برای تقویت خط حمله، یک هافبک هجومی دیگر هم برای این پست در حال مذاکره با پرسپولیس هستند.
بازیکنانی نظیر رضا شکاری، محمد خدابنده‌لو، مهدی تیکدری، وحید حیدریه و شهریار مغانلو گزینه‌های ایرانی کادرفنی پرسپولیس هستند و از طرفی چند گزینه خارجی هم مد نظر است. اما گل‌محمدی تاکید دارد که در زمان مقرر یعنی تا پایان هفته جاری نفرات مورد نظر جذب شوند.
از طرفی گل‌محمدی با توجه به اتفاقاتی که برای دو مهاجم تیمش (مصدومیت‌های پی در پی دیاباته و جدایی غیرمنتظره لوکادیا) تاکید دارد تا برای جذب بازیکن خارجی تمام ملاحظات در نظر گرفته شود تا دیگر این اتفاقات تکرار نشود.
سرخپوشان که پس از پنج قهرمانی متوالی، فصل گذشته این عنوان را به رقیب دیرینه خود یعنی استقلال واگذار کردند، دنبال این هستند تا بتوانند دوباره پای در راه موفقیت بگذارند و قهرمانی در نیم فصل اول را تا پایان لیگ حفظ کنند.