رسانه یونهاپ کره جنوبی : نقشه کره ای ها برای حمله به ورزشگاه آزادی

رسانه یونهاپ کره جنوبی : نقشه کره ای ها برای حمله به ورزشگاه آزادی


تیم ملی کشورمان در جریان  مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 قطر، در تاریخ بیستم مهر ماه در ورزشگاه آزادی میزبان کره جنوبی خواهد بود.
دیداری که همیشه از حساسیت و هیجان بالایی برخوردار بوده و حالا کره‌ای‌ها می‌خواهند با شکست تیم ملی کشورمان فاصله را با ما کمتر کنند. اکنون کره جنوبی با 4 امتیاز پشت سر تیم ملی کشورمان با 6 امتیاز قرار دارد.
تیم ملی کشورمان ابتدا در 15 مهر ماه در امارات و ورزشگاه ابوظبی به مصاف امارات خواهد رفت و سپس پذیرای کره جنوبی در آزادی خواهد شد. کره جنوبی نیز ابتدا در سئول میزبان سوریه است و سپس پس از 5 سال راهی آزادی خواهد شد.
یونهاپ کره جنوبی در گزارش اخیر نوشت که کره جنوبی با
«پائولو بنتو» قصد دارد پس از 5 سال به خاک نفوذ ناپذیر آزادی حمله کند. آخرین تقابل تیم ملی کشورمان مقابل کره جنوبی در آزادی به مهر ماه سال 95 بازمی‌گردد. دیداری که طی آن تیم ملی کشورمان با گل سردار آزمون به پیروزی رسید.
یونهاپ کره بازی مقابل تیم ملی کشورمان را بزرگترین نقطه عطف و جدال تیمِ پائولو بنتو برای رسیدن به جام جهانی دانست. تیم ملی کشورمان در جدال مقابل کره جنوبی توانسته آمار 13 پیروزی، 9 تساوی و 9 شکست را تجربه کند.
یونهاپ کره نوشت که آزادی همیشه در بازی ایران و کره جنوبی میزبان 100 هزار تماشاگر بوده ولی این دفعه به خاطر شرایط کرونایی 10 هزار تماشاگر در خود جای خواهد داد.