تغییرات عجیب استقلال نسبت به آخرین دیدار با الهلال

تغییرات عجیب استقلال نسبت به آخرین دیدار با الهلال


تیم فوتبال استقلال در چارچوب رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا امشب در حالی به دیدار الهلال می‌رود که در نقل و انتقالات دستخوش تغییرات زیادی شد.
آخرین دیداراستقلال و الهلال ۳ اردیبهشت سال ۹۸ انجام شد که این بازی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا سال ۲۰۱۹ برگزار شد و تیم الهلال در این دیدار که در ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی در امارات برگزار شد، با تک گل جووینکو ستاره ایتالیایی خط حمله‌اش به پیروزی رسید.
آبی پوشان تهران که با هدایت وینفرد شفر در این بازی به میدان رفتند، با ترکیب سید حسین حسینی، خسرو حیدری (کاپیتان)، محمد دانشگر، پژمان منتظری، میلاد زکی‌پور، علی کریمی، روزبه چشمی، داریوش شجاعیان، امید نورافکن، آیاندا پاتوسی و گادوین منشا به زمین رفتند که در ادامه وریا غفوری، اسماعیل گونکالوس و مهدی قایدی به ترتیب جانشین خسرو حیدری، روزبه چشمی و داریوش شجاعیان شدند.
نگاهی به ترکیب اولیه آبی پوشان در این دیدار مشخص می‌کند از
۱۱ نفری که در آخرین دیدار این تیم مقابل الهلال بازی را آغاز کردند تنها سید حسین حسینی و محمد دانشگر در استقلال حضور دارند و با احتساب تعویضی‌ها، از ۱۴ بازیکنی که در این دیدار فرصت حضور در میدان پیدا کردند تنها ۳ بازیکن همچنان با آبی پوشان هستند. این در حالی است که از آن دیدار تنها ۲ سال و ۴ ماه می‌گذرد و این میزان تغییر در این مدت بسیار عجیب و غیر قابل باور بوده و به طور کلی با حفظ شاکله منافات دارد.
تغییرات عمده در سطح بازیکن را می‌توان تعمیم داد به تغییرات کادر فنی، مدیریت و هیات مدیره این باشگاه تا مشخص شود این باشگاه طی
۲ سال و ۴ ماه چه تغییراتی بنیادی داشته است.