پرسپولیس اصلا زیر سایه رونالدو نیست

یک پیشکسوت مطرح کرد؛

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس صحبت های اخیر در خصوص تقابل سرخپوشان با کریستیانو رونالدو را اغراق دانست.

پرسپولیس اصلا زیر سایه رونالدو نیست

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس صحبت های اخیر در خصوص تقابل سرخپوشان با کریستیانو رونالدو را اغراق دانست.
محمد برزگر در گفت و گو با مهر، با اشاره به اهمیت بازی پرسپولیس و النصر عربستان در هفته اول لیگ قهرمانان آسیا در خصوص تقابل شاگردان یحیی گل محمدی با کریستیانو رونالدو و سایر ستاره‌های این تیم و همچنین تمرکز بازیکنان روی جریان بازی اظهار نظر کرد.
 بازی اول بدون رونالدو هم مهم است
کارشناس فوتبال ایران با اشاره به تمرکز رسانه‌ها و اهالی فوتبال روی نخستین بازی گروه E لیگ قهرمانان آسیا گفت: همیشه اولین بازی در رقابت‌هایی که در طول یک فصل برگزار می‌شود اهمیت دارد. پرسپولیس با هر تیمی بازی می‌کرد برایش اهمیت داشت. حالا النصر با تمام این ستاره‌ها طبیعی است که اهمیتی بیشتر پیدا کند.
برزگر افزود: هیچ کس منکر اسم و رسم کریس رونالدو نمی‌شود اما فکر می‌کنم اگر او هم نبود باز هم پرسپولیس جدی تمرین می‌کرد. پرسپولیس آمار خوبی در لیگ قهرمانان آسیا در یک دهه اخیر دارد و قطعاً نمي‏خواهد اعتبارش خدشه دار شود.
 اسم پرسپولیس زیر سایه کسی نیست
برزگر درباره توجه به اسامی بازیکنان النصر تاکید کرد: من تمام این توجه‌ها را طبیعی می‌دانم. مشکلی نیست اگر رسانه‌ها به اسم رونالدو و مانه می‌پردازند. مشکل اینجاست که ذهنیت بازیکنان پرسپولیس را بخواهیم محدود کنیم. من جنین برداشتی ندارم که پرسپولیس زیر سایه این اسم‌هاست. پرسپولیس هرگز چنین رویکردی نداشته است. قطعاً النصر آرزوی بردن پرسپولیس را دارد. این تیم در یک دیدار جنجالی از پرسپولیس شکست خورد دیگر چیزها واقعاً مهم نیست.
 غول بزرگ پرسپولیس است
او درباره اهمیت برد پرسپولیس مقابل النصر یادآور شد: فشار روی پرسپولیس کم است. اگر این تیم ببازد چندان قرار نیست مورد نقد قرار بگیرد. به همین خاطر فکر می‌کنم بازی خودشان را انجام دهند و ترسی از اشتباه نداشته باشد. پرسپولیس وقتی آرامش دارد خیلی زیبا بازی می‌کند و من مطمئنم این بار هم همین اتفاق برایشان می‌افتد. پرسپولیس غول بازی با النصر است نه اسم‌ها!