۷۰ درصد جمعیت هدف در دزفول تا آبان واکسینه می‌شوند

فرماندار ویژه دزفول:

۷۰ درصد جمعیت هدف در دزفول تا آبان واکسینه می‌شوند

۷۰ درصد جمعیت هدف در دزفول تا آبان واکسینه می‌شوند

فرماندار ویژه دزفول گفت: در صورت تأمین واکسن و همکاری مردم پیش‌بینی می‌شود تا آبان ماه ۷۰ درصد جمعیت هدف در دزفول واکسینه شوند.
به گزارش مهر، علی فرهمندپور در آئین نواختن زنگ مقاومت و پایداری در دبستان درخشان دزفول اظهار کرد: این روزها تمام حوزه‌ها از قبیل صنعت، اقتصاد، کشاورزی، اجتماعی، سیاسی و آموزش
تحت تأثیر کرونا هستند و بر همین اساس امسال نیز سال تحصیلی به‌صورت مجازی آغاز شده است.
وی با اشاره به‌سرعت بالای واکسیناسیون
در دزفول افزود: در حال حاضر ۴۸ درصد جامعه هدف در شهرستان دزفول دز اول واکسن و ۳۶ درصد نیز هر دو دز واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند.
فرهمندپور با اشاره به‌سرعت بالای واکسیناسیون در دزفول تصریح کرد: در حال حاضر به همت دانشگاه علوم پزشکی و مرکز بهداشت و با همکاری سپاه، هلال احمر، آموزش و پرورش، ورزش و جوانان و… روزانه قریب به ۹ هزار واکسن کرونا در این شهرستان تزریق می‌شود.فرماندار ویژه دزفول یادآور شد: اگر این روند تداوم یابد پیش‌بینی می‌شود تا آبان ماه ۷۰ درصد جامعه هدف در دزفول علیه بیماری کرونا واکسینه شوند.فرهمند پور تأکید کرد: در صورت واکسینه شدن جامعه هدف می‌توانیم شاهد بازگشایی مدارس و حضور دانش آموزان در کلاس‌های درس باشیم.
وی عنوان کرد: قطعاً حضور دانش آموزان در مدارس و ارتباط مستقیم با معلمان کیفیت آموزش را ارتقا خواهد داد؛ بنابراین در تلاش هستیم که این اتفاق رخ دهد.
فرماندار ویژه دزفول در ادامه با تبریک آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس اظهار کرد: انسان‌سازی و انسان‌پروری از نتایج پربار هشت سال دفاع مقدس است و سند این ادعا حضور رزمندگان اسلام در جبهه‌های حق علیه باطل و شهدایی است که در این صحنه جان خود را تقدیم اسلام و انقلاب کردند.
به گزارش مهر، دزفول در وضعیت نارنجی کرونا قرار دارد.